סדנאות גיבוש מנהלים

מתי בפעם האחרונה המנהלים בארגון שברו שגרה?

מוטיבציה, מורל גבוה ופריון עבודה מחלחלים גם מטה מהדרגים הגבוהים, ולא רק מעלה מהדרגים הנמוכים. סדנאות ODT למנהלים הן למעשה סוג מסוים מאוד של יום גיבוש לעובדים.
הן מאפשרות גם לדרג הבכיר לשבור את שגרת העבודה, להכיר אחד את השני יותר טוב, ולעבוד יחד בשיתוף פעולה תוך הנאה, משחק והפנמת ערכים.

אז שחררו את העניבה ואת נעלי העקב – הגיע הזמן לצאת לשטח.

למידה נעשית בצורה היעילה ביותר באמצעות התנסות מעשית וחווייתית. סדנאות גיבוש שטח למנהלים מאפשרות לבכירי הארגון לקבל מבט בוחן ומעמיק יותר בצורת העבודה הקיימת כיום, כיצד מתבצעים תהליכים של קבלת החלטות, סוגי התקשורת הקיימים בין חברי הקבוצה ועוד. הסדנה מאפשרת למידה חווייתית מחוץ לשגרת העבודה השוחקת, לצד פיתוח ושיפור יכולות הניהול לסוגיהן כגון עבודת צוות, ניהול צוותים ועוד.

מה הלו"ז בסדנת גיבוש Outdoor למנהלים?

  • מתחילים את הסדנה במשחקי הכירות ומשחקים מהנים לשבירת הקרח.
  • ממשיכים בשיחות היכרות קצרות, הזמן לגלות קצת יותר אחד על השני.
  • מעלים את הקצב למשחקי ליבה שמטרתם שחזור אירועים מחיי היומיום בארגון.
  • בחירת המשחקים נעשית בהתאם למטרות המפגש. אנו בוחרים משחקי משימות מגוונים ומהנים, למציאת מכנה משותף בין חברי הקבוצה, חושבים יחד מחוץ לקופסה, ולאחר דיאלוג קבוצתי מגיעים לפתרונות.
  • נהנים ממשחקי ילדות בפורמט מחודש של משחקי אסטרטגיה – מה אני לוקח איתי מכאן.
  • עורכים שיחות משוב קבוצתיות למיצוי ולמידה על עצמינו מתוך החוויה שהתנסינו בה ולקיחת המסקנות חזרה אל חיי היומיום בארגון.
  • מסיימים במשחק ושיחת סיכום.

למה סדנאות גיבוש מנהלים בטבע?

מנהל טוב יודע להאציל סמכויות בעובדיו, ועם זאת להישאר זמין לכל בעיה המתעוררת במקום העבודה. היתרון ביציאה לסדנאות ODT בשטח, הוא שאנו יוצאים ממקומות העבודה הכל כך מוכרים לנו, ונפגשים במקום חדש לחלוטין.

כמו שאמר אלברט איינשטיין: אי אפשר לצפות לתוצאה שונה אם עושים שוב את אותו הדבר. שבירת השגרה באמצעות היציאה לשטח, מאפשרת למנהלים להתנהג בחופשיות, להיות הם-עצמם ולהביע זאת באמצעות משחק והנאה. תוך כדי כך, על הדרך, הם מקבלים את הכלים הדרושים לשיפור יכולותיהם האישיות והמקצועיות.

פעילויות ODT מותאמות ארגון

בעוד שמצד אחד בהחלט ניתן להזמין סדנאות גיבוש למנהלים לפי תבנית מסוימת וקבועה מראש, לחילופין ניתן גם להתאים לכל ארגון את סדנת המנהלים לה הוא זקוק. לדוגמה – אם בארגון מסוים חסר למנהלים כישור מקצועי מסוים, או סט כישורים דרוש – צוות הולה הופ יתאים במדויק את תכני הסדנה, כך שתיווצר הלמידה המתאימה.

למה דווקא סדנאות מנהלים עם הולה הופ?

  • אנו מעוררים מודעות אישית וקבוצתית ליכולות ההנהגה וההובלה של כל משתתף/ת.
  • אנו מפגישים את משתתפי הסדנה עם מצבים חדשים, שבתורם מובילים לשיתופי פעולה מוצלחים.
  • סדנאות המנהלים שלנו מלאות בתחושת שחרור, הנאה וחוויה מתוך רצון לגרום שמחה ולחוש את הכיף של להיות יחד.

 

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם >>>